OFERTA

Szanowni klienci!
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem specjalizującą się w szczególności w produkcji domów drewnianych z bali, a także domy letniskowe, altany ogrodowe, schody i podłogi drewniane, więźby dachowe. Oferujemy wyroby na terenie całego kraju.
Nasza firma stale udoskonala swoje wyroby, stosując nowe rozwiązania technologiczne, wprowadza nowe surowce i materiały w celu zapewnienia odpowiedniej jakości i trwałości konstrukcyjnej.

Szeroka wiedza i doświadczenie naszej kadry technicznej i zarządzającej zapewniają fachową obsługę naszych klientów. Służymy poradą, jak odpowiednio wybrać typ domu czy altanki.

-Drewno to najzdrowszy materiał na dom. Drewniane domy z bali są jedną z najbardziej trwałych i pięknych konstrukcji, gwarantują naturalne oddychanie ścian tworząc przyjazny mikroklimat wnętrz, zdrowe i ekologiczne mieszkanie.
-Drewno ma bardzo dobre parametry termiczne, pozwalające zmniejszyć straty ciepła i tym samym zapewnić niskie koszty eksploatacji domu.
-Drewniane ściany zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza przez cały rok.
-Grono naszych klientów cały czas się rozrasta, z zadowoleniem oferują nas znajomym.

Wykonujemy domy w stanie surowym otwartym w systemie tradycyjnym z materiału powierzonego przez klienta lub z własnego. Surowcem do produkcji domu jest odpowiednio wy sezonowane i wysuszone drewno.
Realizujemy projekty domów mieszkalnych całorocznych, domków letniskowych, ogrodowych. Wykonujemy również schody, podłogi drewniane, więźby dachowe. Produkujemy domy oparte na projektach typowych, jak również indywidualnych według uznania klienta. Oferujemy Państwu tradycyjną sztukę ciesielską, ręcznie wycinane węgły wykończone na ogon jaskółczy, dokładność wykonania konstrukcji.
W cenie domu zawiera się: produkcja, montaż (zestawienie na przygotowanych fundamentach), deskowanie dachu oraz pokrycie go papą.
Nasza firma zajmuje się również produkcją innych wyrobów z drewna, np.: budy dla psów, słupy elewacyjne, altany i inne meble ogrodowe (stoły, ławy). Wszystko według potrzeb klienta.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w zakładce galeria.

DANE

JUR-DOM CIESIELSTWO-STOLARSTWO
Jerzy Morawski

Zakaład produkcyjny:
Cecylówka-Brzózka 48 B,
26-903 Głowaczów

Biuro:
Kozienicka 181/1
26-600 Radom

tel./fax. +48 (48) 3441077
tel. kom. 502 348 940
Woj. mazowieckie
e-mail: jerzy.morawski@interia.pl
Google plus
Facebook
Twitter